Професия: Учител

Видин ->

Раликрос “Видин 2017” - седми заключителен кръг на националния шампионат

Видин ->

Читалището в село Покрайна отбеляза 90 години от създаването си

Видин ->

Областният управител Албена Георгиева поздрави жителите на община Ружинци по случай техния празник

Видин ->

3700 Видин, ул. “П. Яворов” №1, ет. 3
тел.: 0878 369 508,тел./факс: 094/ 601 430 ekotitan@abv.bg

Вие сте тук

Първи баскетболен турнир 3х3 на един кош във връзка с Деня на народните будители

При голям интерес премина първия баскетболен турнир 3х3 на един кош, който бе част от програмата за отбелязване Деня на народните будители във Видин. Организатори на атрактивното ученическо състезание са Регионалния инспекторат по образованието във Видин, Ученически спортен клуб - Шампион и Баскетболен клуб „Видабаскет”. Призьорите бяха поздравени и наградени с медали от Марийка Василева - началничка на РИО-Видин, която зарадва най-малките любители на баскетболната игра с новината, че от тази година турнирът ще е част от календара на Инспектората и ще се превърне традиция за нашия град.
 
Крайно класиране:
 
Възрастова група V клас:
І място:
ПМГ ”Екзарх Антим І”
Никола Емилов - избран за най-полезен състезател при петокласниците
Калоян Димитров
Георги Войчев
 
ІІ място:
СОУ ”Цар Симеон Велики”
Мирослав Дачов
Васил Мирчев
Ивайло Антонов
 
ІІІ място:
СОУ ”Цар Симеон Велики”
Никола Станков
Мартин Тодоров
Калоян Кюлев
 
Възрастова група VІ клас:
І място:
СОУ ”Цар Симеон Велики”
Константин Георгиев
Петър Станков
Стефън Иванов - избран за най-полезен състезател при шестокласниците
 
ІІ място:
ПМГ ”Екзарх Антим І”
Калоян Иванов
Александър Сергеев
Калоян Трифонов
 
ІІІ място:
ОУ ”Свети Климент Охридски”
Николай Красимиров
Симеон Цветков
Станислав Димитров
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
Възрастова група VІІ клас:
І място:
СОУ ”Цар Симеон Велики”
Божидар Симеонов - избран за най-полезен състезател при седмокласниците
Александър Илиев
Калоян Николаев
 
ІІ място:
СОУ ”Цар Симеон Велики”
Калоян Димитров
Мартин Петров
Денислав Димитров
 
ІІІ място:
СОУ ”Цар Симеон Велики”
Денис Динков
Цветомир Цветанов
Стоян Петров
 
УСК-Шампион